DEKORATİF PANEL ÇİT

DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT DEKORATİF PANEL ÇİT

DEKORATİF PANEL ÇİT

Dekorotif panel çit günümüzde en sık kullanılan panel çit modellerin yoğun olarak kullanıldığı alanlar inşaatlar, fabrikalar, kamu kuruluşları, toplu konutlar, özel mülkler, siteler, otoyollardır. 

Dekoratif panel çit dayanıklılık  

Dekoratif panel çit uzun ömürlü dayanıklı yapısı sayesinde kolay bükülemez ve deforme olmaz. Panel çitler uv ışınlarına karşı dayanıklıdır güneş ışınlarından dolayı solma yapmaz. Onarımı çok kolaydır. Panel çit sıcak daldırma galvaniz üzerine ral 6005 yeşil polyester fırın boya ile kaplanır. Bu özelliği ile paslanmaya karşı dayanıklıdır.

Dekoratif panel çit renk seçimleri   

Dekoratif Panel çitlerin yeşil renkte olması doğal bir görünüm kazandırır. Zeminde 2,50m aralar ile dikilen direklere metal klips veya plastik kelepçe ile bağlanmaktadır. Panel çit uygulaması toprak zeminde her çit direği altına açılan 0,40x0,40x0,50 ebatındaki çukurlara beton atılarak montajı tamamlanır. Beton zeminde yapılacak panel çit uygulaması alt kısmına 125x125x5,00mm flanş kaynatılmış 50x50x1,50 veya 60x60x1,50mm sıcak daldırma galvaniz üzerine Ral 6005 yeşil elektrostatik polyester boyalı direkler 4 adet çelik dübel kullanılarak 2,50m aralar ile monte edilir bağlantılar yapılır ve panel çit sisteminin montajı tamamlanmış olur. Panel çitler yüksek mikronlu galvanizli yapısı sayesinde paslanmaya karşı dirençli yapıya sahiptir. Panel çit üzerindeki galvaniz ve boya kaplama kalınlığı 85microndur. 

Dekorotif panel çit garanti   

Ürünlerimizin TSE Belgesi bulunmakla birlikte panel ürüne 5 yıl garanti verilmektedir. Dekorotif Panel çit ölçülerinin standartları vardır fakat projenizde göre farklı en, boy, kalınlık ve renkte imal edilebilmektedir. 

Dekorotif panel çit fiyatları   

En ucuz panel çit fiyatları ve en profesyonel panel çit işleriniz için alanında öncü firma olarak çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız. Panel çit ürünlerimizi talep halinde malzeme satışı olarak da temin edebilirsiniz. 

Dekorotif Panel çit fiyat listelerimizi isteğiniz durumunda en ucuz panel çit fiyatlarıyla temin edebilmek için bizimle iletişime geçiniz. Panel çit fiyatları uygulama yapılacak zemin, yükseklik, malzeme tercihine göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple projenize en uygun panel çit fiyatlarına ulaşmak için bizi arayın.