Ürünler

Panel Çit Hakkında

Panel Çit İstanbul

İstanbul'da sürekli gelişen inşaat sektörüne bağlı olarak modern yaşam alanlarına ait ihtiyaçlar da yeniden şekillenmektedir.

Toplu konut ve site yaşamına duyulan ilgi çevresinden bağımsız ve sınırları çizilmiş bir kentleşme anlayışını da beraberinde getirmektedir. Bu anlayış yapılaşma anlamında panel çit ürünlerini ön plana çıkarmakta olup temel bir ihtiyaç haline getirmektedir.

Her sektörde olduğu gibi bu durum İstanbul panel çit alanında da artan talep ile beraberinde rekabeti ve ürün çeşitliliğini ortaya çıkarmıştır. Farklı markalar, farklı tasarımlar ve farklı kalitelerde üretilen panel çit ürünleri piyasada yer almaktadır.

Telma ® 1987 yılından beri sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak daima yüksek kaliteli ürünler ve sorunsuz uygulama hizmeti ile sektörde öncü bir konumda yer alarak güvenilir bir firma imajı elde etmiştir. İstanbul ve tüm Türkiye'de panel çit satış ve uygulaması gerçekleştirebilecek yüksek nitelikli ekip ve ürünlere sahip olan firmamız ile +90 212 875 25 25 numaralı telefondan her zaman iletişim kurabilirsiniz.

Panel Çit Modelleri

İhtiyacınıza uygun panel çit modellerini inceleyerek detayları ve örnek uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dekoratif Panel Çit
Double Panel Çit
Yüksek Güvenlik Çiti
Jiletli Panel Çit
Patentli Çit Modelleri

Veya bize ulaşarak panel çit ölçüleri, İstanbul'da panel çit uygulamaları ve fiyat listeleri konusunda hızlı ve güncel bilgiler edinebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: +90 212 875 25 25