Ürünler

Panel Çit Hakkında

Panel Çit Ölçüleri Nasıl Belirlenir?

İdeal panel çit ölçüleri, çit teli ölçüleri, bahçe çiti ölçüleri ve panel çit direk ölçüleri uygulanacak alana bağlı olarak farklılık göstermektedir. Çünkü her uygulama birbirinden bağımsız ve özel olarak ele alınmakta ve projelendirilmektedir.

Yapı ve güvenlik sistemlerinin temel taşlarından biri olan panel çit sistemleri sağladığı avantajları ile dikkat çekmektedir. Bu bağlamda mülk sınırlarınızı belirlemek veya gücenlik amacıyla tercih edebileceğiniz panel çitlerin farklı ölçülerde olması gerekecektir. Uygulanacak alana göre değişen panel çit ölçüleri doğru bir projelendirme ile alınır ve kısa sürede montajı sağlanabilir. Panel çitlerin maliyetinin düşük olması ürüne olan talebi artırıyor ancak maliyet değerlendirirken ölçülerin dikkate alınması da kritik önem taşır.

Kaliteli malzemeler ile tasarlanan panel çit ürünleri uzun ömürlü olma özelliği ve korozyona dayanıklı yapısı ile sıklıkla tercih edilir. Yapı-güvenlik sistemlerinizin güvenliğini sağlamak amacı ile gerek duyduğunuz özel kapılarınız için istediğiniz ölçü ve yüksekliklerde panel çitler tasarlanabilmektedir.

Binalarda, okullarda, sitelerde ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılan panel çitler hem güvenliği sağlar hem de estetik bir görüntü oluşturur. Alternatiflerine göre çok daha ekonomik olan panel çitler, darbelere karşı da dayanıklıdır. Aynı zamanda modüler yapısı sayesinde kolay bir şekilde sökülür ve dilediğiniz yere yeniden montajı sağlanır. Ayrıca panel çit sistemleri bakım gerektirmez.

Panel Çit Modelleri

İhtiyacınıza uygun panel çit modellerini inceleyerek detayları ve örnek uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dekoratif Panel Çit
Double Panel Çit
Yüksek Güvenlik Çiti
Jiletli Panel Çit
Patentli Çit Modelleri

Veya bize ulaşarak panel çit ölçüleri, İstanbul'da panel çit uygulamaları ve fiyat listeleri konusunda hızlı ve güncel bilgiler edinebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: +90 212 875 25 25