Ürünler

Panel Çit Hakkında

Panel Çit

Telma'nın ana ürün gruplarından olan Panel Çit uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı nedeni ile yaygın olarak tercih edilmektedir. Konut projeleri, spor sahaları, endüstriyel alanlar, askeri bölgeler ve kamu binaları gibi birçok alanda kullanılan panel çitler dayanıklı ve sorunsuz ürünlerdir.

Dört mevsim hava koşullarına dayanıklı olan panel çitlerin uygulaması da zahmetli değildir. Panel çit uygulamalası beton zeminde vidalanarak toprak zeminde ise eşit aralar ile açılan çukurlara lokal betonlar atılarak tamamlanır.

İnşaat sektöründe her gün daha fazla değer kazanan estetiğe uygun olarak modern yapı ve projeler tarafından panel çitler kullanılmaktadır. İhtiyaca ve estetiğe bağlı olarak farklılık gösterebilen panel çit modelleri temel kalite ve güvenlik kriterlerine bağlı kalınarak çeşitli opsiyonlar ile üretilebilmektedir.

Örneğin; Panel çit ürünleri ihtiyaca göre çift çubuklu olarak imal edilebildiği gibi standart 4,50 mm kalınlık dışında 5,00 mm ve 6,00 mm olarakta imal edilebilmektedir. Panel Çit ölçüleri konusunda belli standartlar bulunmamasına rağmen ihtiyaç halinde farklı ölçülerde de kolaylıkla imal edilebilmektedir. Panel çit göz aralığı 5x15 cm'dir. Panel çit elektrogalvaniz üzerine Ral 6005 yeşil polyester fırın boyalı olarak imal edilmektedir.

Farklı renk seçenekleri de bulunan ürünlerimizin fiyatları proje bazlı olarak belirlenmektedir. Her üründe olduğu gibi panel çitlerde de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bunun nedenleri arasında çit direğinin galvanizli olup olmaması, panel çit kalınlığı, boya kalitesi, galvaniz oranı gibi unsurlardır. En ucuz panel çit fiyatları tercih edilirken yapılan en büyük hata malzemenin kısa ömürlü ve dayanıklı olmayan yapısıdır. Bu nedenden dolayı fiyat kalite dengesi dikkate alınarak ürün ve panel çit firması tercihi yapılması her sektörde olduğu gibi panel çit sektöründe de kritik önem taşır.

Panel çit seçiminizde ürün tercihinizi tedarikçi ve uygulama firmayı da değerlendirerek yapmanız gerekir. Yüzlerce referansa sahip, imalatçı bir firma ile çalışmak size fiyat, kalite ve profesyonel hizmet alma avantajı sağlayacaktır.

Panel Çit Modelleri

İhtiyacınıza uygun panel çit modellerini inceleyerek detayları ve örnek uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dekoratif Panel Çit
Double Panel Çit
Yüksek Güvenlik Çiti
Jiletli Panel Çit
Patentli Çit Modelleri

Veya bize ulaşarak panel çit ölçüleri, İstanbul'da panel çit uygulamaları ve fiyat listeleri konusunda hızlı ve güncel bilgiler edinebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: +90 212 875 25 25