Kurumsal

Telma Hakkında

Şirket Profili

Firmamız 1987 yılında; 300.000 m2/yıl kapasite ile örgü teli üretimine, bunun yanında tamamlayıcı ürünler olarak beton ve profil çit direkleri ile p.v.c kaplı galvaniz tel üretimine başlayarak Tel Çit sektörüne katılmıştır.

1999 yılına gelindiğinde, günün gereği olarak şirketleşmiştir. Kuruluşundaki amacı; Tel Çit sektöründe montaj yapan firmalara malzeme desteği vermek olan firmamız oluşan talepler üzerine 1999 yılından itibaren imalat ile birlikte montaj konusunda da müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Tel Çit sektöründeki firmamız kuruluş tarihi itibariyle, seçkin projelerde tercih edilen sektörün öncü firmaları arasında üst sıralarda yer alma başarısını göstermiştir, talep etmeniz halinde güncel “BİZİ TERCİH EDENLER” listesini tarafınıza yollamaktan onur duyarız.

Firmamız her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek değerli müşterilerine en iyi hizmeti en iyi fiyat politikası ile profesyonel olarak sunmaktan gurur duymaktadır.

TELMA; faaliyet alanlarında kullandığı kaliteli ürünleri kaliteli hizmet ile müşterilerine günün en uygun şartlarıyla sunmak için çaba göstermeye devam edeceğini ve siz değerli müşterilerinde kazanmış olduğu güven duygusunu daha da artırmak amacıyla hizmetlerine devam etmek arzusunda olduğunu bilmenizi istemektedir.

Sloganımız;  EN İYİ YATIRIM KALİTEDİR

SAYGILARIMIZLA

Vizyonumuz

Vizyonumuz: Yenilikçi olmanın yanında müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın İLK TERCİH’i olarak alanının lider firması olmaktır.

Adres:
Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi
Birlik Sanayi Sitesi 5.Cadde No.38
34520 Beylikdüzü / İstanbul – TÜRKİYE
İletişim:
T: +90 212 875 25 25
T: +90 212 875 24 75
F: +90 212 875 89 43
E: info@telma.com.tr
© 2017 Telma Spor ve Koruma Sistemleri
Plus Metal